Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miasto dostało pieniądze na przebudowę ważnej drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Ja mowie o BMC i kobiecie potraconej kolo kosciola. Po remoncie Armii Krajowej nie bylo smiertelnego wypadku, nie rozumiem dlaczego tu mialyby byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten odcinek BMC jest w fatalnym stanie to fakt,ale czy to jest najgorsza droga w Lublinie tej kategori?,można na ten temat dyskutować.Urzęędnicy Ratusza powinni sobie pojechać Aleją Uni Lubelskiej która tak samo jest zdegradowana jak BMC a może nawet lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko to znaczy byle jak i bez pomysłu. Stoimy od kilku lat w korkach a buduję stadiony, ogrody, domy kultur itp. Dziadowskie żądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa ludzie, czemu tylko komentujecie, że to źle, że tam to źle. Jak remontują to, że jak nic nie robią źle, jak zaczną robić to, po co kasę wydawać jak nie robić to, po co kasę marnować można na coś innego wydać, jak dziury, że kiepsko się jeździ i wolno jak nie ma dziur to zaraz będą jeździć szybko i będą wypadki itd. skoro wam tak źle mamy wolny kraj wstąpcie do PIS, PO, itd.  czy innej partii a jak to nie psuje to otwórzcie swoja i zmieńcie to na swój sposób i zróbcie tak jak uważacie, że będzie dobrze a nie tylko przy monitorach siedzicie i marudzicie, że to, że tamto cieszcie się z tego, co macie i z tego gdzie żyjecie. Bo równie dobrze mogliście mieszkać w jakieś wiosce w Afryce i każdego dnia myśleć czy ktoś nie przyjdzie i wam ch... nie up……, a nie takimi sprawami. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do końca roku spokojnie zdążą, wiadomo że wygra Budimex, przetargu można nie robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Jeżdżę tędy dość często, niemal regularnie. Pamiętam czasy, gdy jezdnia była równa, a pod kościołem był normalny pas ruchu, a nie pseudoparking. Teraz przejazd tędy to istny koszmar. Tortura dla zawieszenia, zwłaszcza w kierunku Leclerc-Kraśnicka: fałdy, muldy, wyboje, zapadniete (od zawsze) studzienki, po deszczach kałuże. Te studzienki to jakieś kuriozum. Był z nimi problem już w czasach gdy chodziłem do liceum, dziś też nie lepiej, a właśnie stuknęła mi 40. czy tak trudno to zrobić raz a dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę niemal codziennie ul. BMC oraz Unii Lubelskiej i potwierdzam , że po tym odcinku BMC nie da się jechać szybciej niż 30 km/ godz . Unii Lubelskiej to przy niej autostrada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury!!! Po remoncie tylko wybitny idiotą rozwinie tam prędkość 120h/h od skrzyżowania ze światłami od AK z BCH do BCH z Krasnicka. Od poniedziałku do piątku pokonuje ten odcinek drogi. Od kilku lat modląc się z rodziną o jej remont, prędkość powyżej 30km/h rozwala zawieszenia autom. To lepiej niech nic nie robią? Lepiej nic nie robić i czekać w domu na 500+? Każda naprawa tego odcinka będzie lepsza niż stan obecny. Tam jest jedno przejście dla pieszych bez świateł, można zrobić spowalniacze jak na Filaretów, albo światła. Chociaż i tak trzeba tam już zwalniać bo skrzyżowania. Cieszę się że będzie tam remont, i chociaż czeka mnie kolejne utrudnienie to jakoś przeżyje, a po remoncie zaoszczędzić będzie można na naprawach zawieszenia. Brawo, do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAReszcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...